Sirifan

Jak to mám zlepšit?

Ahoj mám dívku, ona mi na FB napsala že se jí líbím a že by se mnou chtěla chodit, tak jsme šli ven moje naprosto první rande :) Pro mě to bylo něco neskutečně nádhernýho krásně sem si s ní rozmuěl a dobře sme si pokecali, ale já blbec jí ani nevzal za ruku a nepokusil se ani o pusu na rozloučenou. Má vůbec cenu to vylepšovat co když si začala myslet že jí nechci? Pokud má cenu to vylepšit poraďte jak se mám chovat npř. když jí budu chtít dát pusu?

Odpovědi
Awe

Pusa na první schůzce?Takhle to vypadá spíše na rychlovku…Jestli-že chceš vztah nespěchej a raději poznávej.Nevím kolik ti je let tipuju 14–15…Ale z vlastních zkušeností vím že čím dříve je sex tím rychlejší je konec.Proto je na vztah vhodnější pomalejší rozjezd a kvalitnější poznáváni.Na tkz.„rychlovky“ stačí pár výmyslů, jeden polibek, a pozvání domů na víno.Ale podle tvého věku máš na tohle času dost,takže poznávej a nespěchej :)

iceT

Můžeš to napravit na příštím rande,ona si může zatím myslet,že jsi galantní a že se jí nechceš hned dostat do kalhotek.Příště jí přines kytičku a pokud si budete psát na FB,tak jí celou situaci můžeš osvětlit.Však ona taky mohla udělat ten první krok.Ale není třeba nikam spěchat.Proto se tomu říká chození,že spolu dva chodí na procházky,vodí se za ruce a ten zbytek přijde časem.

WeeBear

No jo, ono člověku někdy něco dojde pozdě. 🙂 Bylo by fajn jí psát hezky. Otevřeně o tomto i mluvit – že se ti vaše první schůzka líbila a že bys ji rád viděl znovu. A pak to naprav. 😉 Co nejde napoprvé, povede se napodruhé.