panxnotdead

Jak to mám zakončit?

Moje holka mě nechala a teď se chce vrátit, dlouho jsem uvažoval jestli jí vzít zpátky, ale nakonec jsem dospěk k názoru, ža ano.. píšu jí sms, že ještě jednu šanci má, celou sms mám napsanou až na konec. Neporadili byste mi prosím? :)

Nejlepší odpověď
venkovan

Nikdy nedávej nikomu ještě jen jednu šanci. Nevíš co se příště semele a je špatné brát slovo zpět. A když jednou takové slovo zpět vezmeš, shazuješ zas jen sebe.
To platí i pro výchovu dětí, vztah mezi kamarády, na pracovišti apod.
Napiš jí ahoj – jsem rád, že mne zas budeš brát jako svého přítele. Bez ultimat.

Další odpovědi
registrovana

Záleží na tom, co si jí napsal… takhle ti to říct nemůžu, musí to přece na sebe navazovat..

terry

Podle všeho to vypadá, že o ni tedy stále ještě stojíš. Pokud je to tak, asi bych nepsala SMS. Nebo aspoň ne touto formou. Buď bych jí přímo zavolala, nebo SMS s tím, že můžem jít třeba na kafe.

igi

Zdravím,no asi děláš moc velkou chybu,protože,když tě nechala jednou udělá to zase a ty budeš jen její poslední stanice.Taky je otázka proč Tě nechala atd. ale přeji hodně štěstí..