iceT

Jak to mám udělat správně?

Potřebuju na uložto nahrát jeden soubor,což bych zvládla,mám to i vyzkoušené,dále pak pošlu odkaz na nahraný soubor,aby si dotyčný tento soubor mohl stáhnout a zde je pak zakopaný pes.Po doručení si adresát na odkaz klikne a hle:soubor byl smazán.Ovšem když já kliknu v odeslaném emailu na onen odkaz,normálně se mi zobrazí zadaná stránka a soubor bych si mohla zase stáhnout.
Občas(většinou)se mi stane,že po nahrání souboru na uložto,naskočí hláška,že soubor je soukromý a musím se přihlásit.Když se přihlásím,nahraný soubor je v mých složkách.Když zkopíruju odkaz a odešlu ho,adresát se dozví,že soubor byl smazán.Dokonce mi bylo poraděno,abych soubor třeba přejmenovala.Vyz­koušeno,taky nefunguje,a když jsem já klikla na odkaz v odeslané zprávě,taky jsem se dozvěděla,že soubor je smazaný a když jsem pak přihlásila na uložtovém účtu a klikla na v mejlu na odkaz,tak se mi stránka zobrazila správně.Nevím čím to je,začínám být paranoidní,protože jsem něco někomu slíbila a furt to nejde.Po přilášení na uložto a kliku na nahraný soubor v mé složce se soubor otevře,pod ním je pár tipů a kolonka sdílet.Na to sdílet jsem klikla a odkaz odeslala,ale nefunguje to.Dříve nahrané soubory fungovaly i bez přihlašování a i odkazy fungovaly normálně,to mám ověřeno.
K nahrávání na uložto jsem použila nápovědu ve formě stejné otázky už dřívě položené i zodpovězené,i od­kaz na video,jak to dělat správně:i když vzhled uložto byl tehdy jiný,tak funkce snad zůstaly stejné.
Může být problém v tom,že já i adresát používáme jiné prohlížeče?Protože například když mi na email chodí reklamy,tak to mám nastavené,že po kliku na ně se otevírají přes Google,jinak funguju přes Seznam.Ale to je snad nesmysl…
Děkuju za odpovědi,snad jsem na nic podstatného k otázce nezapoměla,do­brou noc.

Nejlepší odpověď
badisko

a jak nahravas primo na ulozto …nebo prez jejich stahovac
?

Další odpovědi
anonym

skúste na uložto súbor uložiť do rootu (teda do žiadneho adresáta ale priamo tam, kde adresáre vytvarate).
nemám účet a nejdem ho kvôli vyskúšaniu zakladať, takže to musíte vyskúšať.
prípadne súbor rozdeľte na menšie časti a pošlite emailom (film samozrejme nie, mám na mysli „rozumnú“ veľkosť).
podobným spôsobom sa celkom dobre posielajú súbory po skype (tak do 100 mb).

anonym

Pokud nahráváš něco co bylo již smazáno firmou Ulož.to tak to bude problém. Oni mají novinku že z každého souboru si vezmou speciální klíč a ten je identický pro tento soubor (i když je přejmenován) a pokud ho smažou/blokujou tak je ten klíč/hash blokován, a pokud znovu nahrajete ten soubor tak všem se jeví jako smazaný. Mimochodem tuto technologii používá i Youtube