Savelov

Jak to mam udelat, podat zadost?

Dobry den!JA jsem cizinec a mam takovu otazku pokud mam maturity a sel jsem do stredni skoly tak mohl bych tam pozadat o uvolneni s tech predmetu s kterych mam maturity? A chodil bych jenom na ty predmety s kterych nemam maturity ! Kdyz jsem prijel do Ceske Republice tak jsem delal nostrafikacni testy ze muj diplom ktery mam uznaly/byl platny v ČR !
Omluvam se za svuj Cesky jazyk !

Nejlepší odpověď
Drap

To musí posoudit škola. V podstatě je to teoreticky možné. Doporučuji navštívit příslušnou školu osobně a dohodnout se s vedením školy.