Ljůca

Jak to mám naznačit?

Jak mám naznačit klukovi, že se mi líbí? Vím, úplně blbá otázka, ale prosím o odpovědi!!

Nejlepší odpověď
annas

Zkus si přečíst i jiné odpovědi, tato otázka už byla vložená několikrát.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­28&q=jak+nazna%C4%8Dit+k­lukovi%2C+%C5%BE­e+se+mn%C4%9B+l%C3%AD­b%C3%AD&sa=Vyh­ledat#946

Další odpovědi
Toruk

Milým kukučem, úsměvem… na mě to zabírá

Emms

Zkus s ním bejt :). Delší dobu. Jednou se ti určo povede mu to říct ;). Snaž se být milá, hodná a hlavně ne sprostá. Třeba mu může vadit něco na tobě…nebo tak nějak, ale neboj se…určo něco vymyslíš, jsi chytrá hlava Ljůco :).

anonym

stát mu vždy po boku a kamarádit se s ním, a až bude nějaký vhodný moment, takm u to říct, či dobře a jasně naznačit