hudcovaaa

Jak to mám formulovat?

Dejte mi nějaké tipy na otázky pro zpracování rozhovoru s osobou která se stará o vývoz baterií na základních školách.. Děkuji..

Odpovědi
elkon

Co je to za ptákovinu?

ivzez

Rozhovor formulovat nelze, lze formulovat pouze vlastní otázky
nebo odpovědi. (Nelze za druhou osobu formulovat odpovědi.)

A na co se ptát? Přece na to, co Vás zajímá, nebo na to, co by
mohlo zajímat případné čtenáře, posluchače, …

Kelt

Když o něco žádáš, tak je slušné poprosit. A navíc já se s danou osobou nestýkám, ale když mluví, tak to s ní zkus sám.

Dochy

Co vlastně chceš? Poradit s formulací něčeho? V tom případě čeho? Dát typy na vhodné otázky? Tak proč to nenapíšeš rovnou a ptáš se na nějakou formulaci?? Zjisti mezi svými vrstevníky co by je zajímalo, když Tebe nic nenapadá. Když to zjistíš od nich, budeš mít rozhovor, který je snad bude zajímat. Pokud Ti tady já předám své dotazy, většina spolužáků tomu nejspíš nebude rozumět.