Michal Kole

Jak to mají zdravotně postižení s asistenty v zaměstnání? To s nimi asistenti normálně chodí do práce a šéf nemá kecy ?

Pokud teda postižený nepracuje z domova přes net.

Jak je zajištěno, že ten asistent nezneužije firemní data, když je s postiženým v kanceláři a vidí mu do papírů a na monitor ?

Odpovědi
Filantrop

Domnívám se,že firma si po ohlášení všech údajů o asistentovi,to­hoto ze všech dostupných zdrojů prověří. S pozdravem R.Hauk

terry

Zdravotně postižení mají stejné prověření jako jejich asistent. A také nemá jakouikoli práci s tajnými údaji.
Takže, tam, kam může a co může dělat pracovník, může i jeho asistent.
A také asistent nemusí být k ruce nemocnému po celou dobu.

anonym

Michale, pokud šéf vezme do zaměstnání postiženého, který má asistenta, tak se následně nemůže divit, že tento asistent postiženého doprovází.
Pokud by asistent zneužil firemní data, tak by se dopustil stejného prohřešku, jako kterýkoliv jiný zaměstnanec, a musel by se z takového skutku následně zodpovídat. Tím by s největší pravděpodobností jako asistent definitivně skončil. Většina asistentů si toho bude určitě vědoma.

Robert_PM

Toto téma Tě nemusí zajímat. Pracovat nepůjdeš, a asistenta nemáš, neboť asistnent není určen lidem, co jsou prokazatelně postižení, jako Ty… A propos, jak je to s tou slečnou od prodejců počítačů, které jsi vyhrožoval zbraní „boxer“?:-), když Ti neposlala fotku v plavkách?:-)