Gami.Pet

Jak to mají v USA to s tím dnem díkuvzdání ? A tu tradici s vánocema ?

Byli ste tam někdy na štědrý den nebo na den díkuvzání, a to s tím štědrým dnem jak rozbaluji dárky ráno to vymyslel kdo ? Jaktože u nás to rozbalujem normálně 24 ? Já bych do rána nevydržela, :D ale zase ráno si s tím děti muzou hrát cely den kdežto když to otevřou 24 tak si s tim hraji a rano uz moc ne :D

Odpovědi
Lucijej

No prostě Den díkůvzdání se vstahuje k příchodu prvních emigrantů do Ameriky, kteří by pošli hlady nebýt Indiánů, kteří jim pomohli, a tak se na památku a poděkování slaví každý rok čtvrtý čtvrtek v listopadu (aspoň myslím).
A proč si o Vánocích děti v Americe rozbalují dárky až ráno? To proto, že SantaClaus je holt pomalejší než Jéžíšek.