blondýna112

Jak to lze vyléčit? Jaký doplněk stravy? Co je špatně?

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat co může s mým tělem dít. I když vím, že po internetu se toho takhle moc zjistit nedá. Už asi 4 měsíce mi padají vlasy, řasy, obočí. Vždy jsem měla obočí jako Brežněv a hřívu jak lev. Dnes si šáhnu do vlasů a vytáhnu chuchvalec vlasů. Mám sestavený výživový plán, po kterém bych měla hubnout. Právě naopak. Neustále přibírám. Má výživová poradkyně mě odeslala na endokrinologii a výsledky skončily v pořádku. Můžete mi prosím poradit co může být špatně? Co tělu chybí? Na vlasy beru Bioaquanol, olejíčky, masky, ať vlasy tolik netrpí. Barvím se jednou do 3 měsíců. Ptám se po internetu proto, protože v reálu by mě lékaři zase odsoudili za váhu, řekli by obézní – zhubnout. A nikoho by nezajímalo to s čím jsem přišla. Děkuji Vám za odpovědi.

Nejlepší odpověď
arachis

Pokud to nesouvisí s těhotenstvím ani přechodem, je opravdu nutné zajít k lékaři. Toto nemá nic společného s nadváhou.

Další odpovědi
yuko

Vykaslat se na vyzivovou poradkyni. Staci denne pohyb, nejist bile pecivo, brambory, sladke, pit vodu, zadne coly apod. Pouzivat olivovy olej, jist zeleninu, ovoce, ryby. Nejist tucne syry a uzeniny a kila jdou dolu. A pouzivat jeden kvalitni sampon i barvu na vlasy nez tisic jinych sracek na hlavu a piplacek na oblicej.

marci1

Zkus se přestat barvit, líčit, malovat. Doporučuji na vlasy používat přírodní šampon. Já mám třeba přírodní březový. Kup si zinek. Důvodem může být porucha imunitního systému,stres. Mohlo by se třeba jednat i o alopecii (viz zdroj). 🙂

Univerzální alopecie

Při tomto onemocnění dochází nejen k vypadávání vlasů, ale i obočí, řas a veškerého ochlupení. Postižení jedinci bývají ve většině případů naprosto zdraví. Původ vzniku onemocnění je nejasný. V pozadí univerzální alopecie velmi pravděpodobně stojí porucha kožního hormonálního a imunitního systému.
(zdroj: hairmedicine.info)

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/vlasy-si-vybiram-na-ulici-rika-zena-ktera-prisla-i-o-oboci-a-rasy-psi-/zdravi.aspx?c=A100621­_190201_zdravi_ves

Králičí Žena

Dieta nic nevyřeší. Doporučuji vlasy vůbec nebarvit. Nechci vás děsit závažnými nemoci.
Výživový plán vám sestavil doktor? Lepší je si zajít za nějakým léčitelem, např. na Slovensko. Doktor to ve vašem případě dosti zanedbal, protože nerespektoval to, s čím jste přišla.
Ale, ptejte se, pořád se ptejte všech.
Ale zkuste si nebarvit vlasy. Možná je to chemickou složkou v barvě.
Děkuji.

da ny

Přikláním se k odpovědi marci1 (bohužel dnes už jsem vyčerpala palečky …)
Bývá to vnitřní záležitost, tedy hormony a strava = nedostatek prvků, vitamínů, apod..
Běžné padání vlasů může mít na svědomí nedostatek bílkovin, hořčíku a vit. B.
(alespoň 1 vejce denně + ostatní proteiny, Dologran natur, Bkomplex).

http://nemoci­.vitalion.cz/a­lopecie/
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Alopecie

blondýna112

Pro Yuko: Vyzní to blbě, ale colu, sladké limonády, a podobné další ,,pytloviny" domů nekupujeme, tudíž ani já. Nevešlo by se nám to do rodinného rozpočtu. Ano, to je pravý důvod toho proč nekupujeme sladkosti, barvené vody a kdesicosi. Jak jsem psala nebo teď píšu, nejím to, nepiju to. Takže tím to, být nemůže.
Pro Králíčí Žena: Vyzkouším si je barvit až co půl roku. Nemůžu s tím to přestat, ale snad aspoň pomůže to ještě více oddálit.
Pro Marci1: Děkuji Vám za rady.

marci1

Není zač. Držím ti palce. 🙂