Drap

Jak to Ježíšek dělá ?

že stihne za jeden večer roznést dárky do tolika domácností ?

Nejlepší odpověď
lexx

On je vlastně Bůh a jako takový je všudepřítomný.

Další odpovědi
hanulka11

:D:D ty to ještě nevíš…žádný Ježíšek není, ale psssst…to lidi si kupují dárky sami :D:D:D

eLx

existujou drogy, po kterejch ti připadá, že se zastavil čas.. přeber si to.. :D

MK44

Zjednává si na to lidi. Za tebou nebyl?

greek

U vás chodí Ježíšek? Gratuluju! Asi se učil u Davida Copperfielda, nebo u českých tunelářů! U nás letos chodí Santa V. Klaus, takže utahujeme opasky. Pro jistotu jsme ořezali spodní větve na stromečku, aby si nepoškrábal prdel, kdyby nám tam chtěl nasrat 🙂

kapka

Teda Hanulko, chudák Drap má teď zkažené Vánoce. 😁