Eglantine

Jak to jen ženy dělají, že nezakopnou v dlouhých šatech s vlečkou a ve střevících na vysokém podpatku?

Ještě když jdou třeba po schodech…

Nejlepší odpověď
Edison

Jak známo, muži to dovedou taky. Taky po tom, co se to naučej… 😁

Další odpovědi
Jako Vůbec

Vetsinou se saty zkracuji s ohledem na vysku podpatku ktere bude dotycna k satum nosit.Vetsinou staci 2 cm aby se na saty vepredu neslapalo.Pak jeste zalezi jestli maji spodnicku nebo splyvaji volne dole.Pri chuzi do schodu pak staci trochu povytahnou predni cast v oblasti kolen.

Drap

Musí se naučit v takovém oblečení chodit. Nic jiného v tom neni.