klob1

Jak to je u vnitřních žaluzií?Nová Plastová okna asi 4 roky.Přetrhl se řetízek zrovna v místě uvnitř.

Boční kryt jsem rozdělal,ale tam není to kolečko na ovládání.Tam to jde jen dovnitř té lišty.Mám jiný řetízek,co je celý.Ale jak ho vyměnín v těch žaluziích?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Odmontuj celou žaluzii, vysuň koncový díl na straně, kde je ovládací řetízek (pozor, musíš přidržet navíjecí hřídelku). Koncovku otevři a vyměň řetízek tak, aby jeho protahování nevadila jeho spojka. Celou žaluzii sesaď do původní sestavy, přišroubuj na místo a nasaď kryty.