Hanasaky

Jak to je s rovnátky a umělým zubem?

Chtěla bych se zeptat,jestli mohu mít rovnátka,když mám umělý zub(jedničku)­..Vypadne mi,když na něj ty rovnátka budou tlačit?

Nejlepší odpověď
baghira

Na tuto otázku ti asi nejlíp odpoví zubař – a ani ten ne bez toho, aby se ti podíval do huby.

Ale myslím, že u umělého zubu bych byl rád že drží tak, jak drží, a určitě ho zbytečně nenamáhal rovnátkem.

Další odpovědi
chudst

Sam mam umely zub – jednicku a rovnatka jsem mel bez problemu nejake 3 roky. Zeptejte se samozrejme vaseho zubare, ale u me to probehlo v pohode (a to jsem mel tenkrat jeste nalepenou pryskyrici a ne zacementovanou keramickou korunku).

žolik

A co říkala zubařka,

Zdroj: žolík