OLDA321

Jak to je s MAC OS?

Zdravín, mám notebook HP s Windows. Je možné zakoupit a nahrát tam MAC OS. Nebo jde tento operační systém jen pro Apple notebooky? Moc děkuji.

Odpovědi
HonzikPernik

Když se upraví BIOS tak lze ale stejně nebude notebook plně podporován jako od Applu, kup si Macbook chceš-li Mac OS.

Hamon

To, že půjde nainstalovat, není stoprocentní, ba naopak (šance je spíš malá). Navíc to odporuje licenčnímu ujednání, tj. dopustil by ses protizákonného jednání.