akcul

jak to je?

Když pojedu do zahraničí a ještě v ČR si zapnu internet na 1 den,tak mě to bude stát cca 25 kč na 24 hodin,i když budu v zahraničí nebo ne?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud si v ČR zapnete internet a budete na něj připojen víc jak 2 hodiny, tak zaplatíte nějakých těch 25 Kč za den – připojení na hodinu je zpravidla o polovinu levnější, než připojení na celý den (nebo v případě některých operátorů do konce dne).
Pokud ovšem se připojíte do zahraniční sítě přes roaming, tak si budete muset do kapsy šáhnout hluboko a v případě, že země je mimo EU, tak to bude pěkně mastné.