Larissa

Jak to holky řešíte s vlasy po fitness?

Zdravím,
už několik měsíců chodím pravidelně cvičit a vždycky jsem naprosto zpocená. Samozřejmě sprcha to řeší, jenže co s vlasy? Rychle se mi umastí, ale mýt si je každý den mi připadá jako hodně špatný nápad. Suché šampóny nepomáhají, mám je po nich snad ještě mastnější. Napadá vás něco, nějaké trik? Mám vlasy po ramena, rychle se mastící a po fitku je lahoda se osprchovat, ale ty vlasy… už jsem z toho zoufalá. Moc děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
zjentek

Nevím jak holky, ale já trik mám! Tak si vlasy nemyj, ale oplachuj. Strč pod tu sprchu i halvu auvidíš- bude to eště větší lahoda… ;)… ale jenom vodu, nic jinýho k opláchnutí nepoužívej… ;)… samotná sprcha to řeší celé! ;)

Další odpovědi
marci1

Vlasy po cvičení je nutné umýt. Použij PŘÍRODNÍ šampóny bez silikonu a parabenů. Mohou se používat každodenně. Dobré zkušenosti mám s přírodními šampóny luxusní korejské kosmetiky „Missha“. Mají tam i ubrousky na zmatnění mastných vlasů. 🙂
https://www.mis­shashop.cz/te­lo-a-vlasy/vlasy