Jak to dopadlo se Schumacherem, je stále v kómatu?

Nejlepší odpověď
dubraro

Není v komatu. Je ale těžce postižený.

Další odpovědi
Emefej

Zatím to nedopadlo nijak…

ivzez

Je.
_______

Doplňuji:
Pravdu má Dubraro, zmýlila jsem se (čas utíká
rychleji, než bych čekala), omlouvám se.

anonym

Západ:
Její reakce na Tebe bude, Kevin1993=Západ.
Soudí podle toho že se mnou většinou ohledně ní souhlasíš, jinak si to vysvětlit nedokáže 😁

ivzez

Kevine, Kevine, ty si nedáš pokoj, že?

Opakuji, že tvé otázky ani odpovědi nenahlašuju já,
měl by ses více zamýšlet nad tím, co kam píšeš.

A Západ?
Ten se přece objevuje tam, kde ty reagovat nemůžeš.
Jasné?

anonym

Tobě už nevěřím ani ň. Nikdy nepřiznáš že nahlašuješ, protože bys tu skončila na téhle stránce a už by sis tu neškrtla. Kam zmizela odpověď Západ? Proč by jí nahlašoval někdo cizí koho se to netýká? Že by nahlašoval tvůj sympatizant? Nebo že bys někomu napsala do zpráv ať to udělá za tebe jako tehdy mě ať někam něco napíšu? Ivzez, Ivzez. Je mi jasný že v tom máš prsty i ty.

Za další, co to je zas za argument, proč by Západ se objevoval kde já nemůžu? Kde napíše on, napsat můžu taky, kde napíšu já, napsat on může taky.

ivzez

Kdyby hloupost kvetla,
nadnášel by ses …

anonym

Tak to potom chci být hodně hloupej aby všichni slyšeli jak na tebe ze shora křičím – bonzáčku ;) BONZÁČKU ;) UdAvAčKo už nenahlašuj ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; to by se mě líbilo

ivzez

Nezapomeň megafon, aby se o tvé hlouposti dozvědělo co nejvíce lidí.

(–:

anonym

Hloupost je napsat odpověď a před odesláním si jí nikde neověřit. Jsi jak zpravodajská noční můra, co píše jen proto aby vůbec něco napsala a lidi si to přečetli, v tvým případě ohodnotili. 😁

ivzez

Měla jsem tě za rozumného…

anonym

Taky jednou nastane den kdy budu zlatý a tvoje všechny příspěvky budu nahlašovat aby zmizeli do kontroly administrátora. Já moc dobře vím co se ti nelíbí. Ty radíš tak že vypíšeš paragrafy, zákony a podobně. Já radím jak to obejít, a tomu se říká rada, což se tobě zatrpklici nelíbí a nahlašuješ. Zkus někdy taky svými slovy vysvětlit, né že zkopíruješ výňatky ze sbírky zákonů.

ivzez

Nekopíruju, odpovídám svými slovy.
(Možná, že´s ty zákony nečetl?)

Rady jak co obcházet porušují nejen zdejší pravidla.

Včera jsem ti chtěla napsat, protože mi tohle „veřejné“ dohadování přijde hloupé. Ovšem pak jsem narazila na tvou další … (nebudu sprostá) a žádost zase stáhla…

anonym

Jenže jsem poradil legálně. Proč by měl někdo platit za něco, kde správně už nemá co dělat? To že tam ten člověk bydlí je chyba pronajímatele. Pokud někdo s někým vyjebá*á tak je třeba mu poradit jak z té situace co nejlépe vyjít, a né mu napsat souhrn zákonů aby se podle nich řídil, protože to mu nepomůže.

anonym

To jen doplňuji z jiné naší debaty. 😉