stana73

Jak to dneska dopadne? Budete fandit?

Dost nostalgie-dneska hrajou naši „šampioni“ proti mistrům.Budou bojovat se ctí?

Nejlepší odpověď
quentos

fandit nebudu, nechává mě to chladným, v životě jsem celkem všeho všudy sledoval JEDEN jediný fotbalový zápas, a to ještě na žádost ;{)> ale se ctí bojovat určitě budou, jako vždy. „Jaký saky paky, vole…“ , jak by to komentoval Jarek Nohavica ve své písni k tomuto tématu ;{)>

Další odpovědi
rynek878

Já jsem asi věčný optimista i když mne naši mockrát zklamali,ale stejně si myslím,že jim to pořádně znechutíme.Plichta by byla super.

Totti110

Každý zdravý člověk, který se orientuje alespoň trochu ve fotbalovém světě, ti řekne to co já: Budou rádi že skóre nepůjde přes pět gólu..

„V tomhle jsem již přes dva roky neutrální, takže mi je to jedno“ Je to jak koukal na Okresní přebor…„Kopabana“ A na to si můžu zajít kouknout i živě..každou­ sobotu

oskar

No musíme doufat…

soudek

Španělé nám moc gólů nedají, v hlubokém bloku bojovat se ctí, vyrážet do rychlých brejků, dezorganizovat obranu(nehraje Puyol), 3–2 pro nás

qwert7

Myslím si že je neporazí bude to samé jako s Litvou cili 0:1