jmachan

jak to delate na golfovem nebo fotbalovem hristi ze vam tam neryji krtci?

Nejlepší odpověď
badisko

no nevim ale nejsou na golfovejch hristich a i fotbalovejch plasice hlodavcu?…a jine spesl vychytavky jako site pod zemi atd?…

Další odpovědi
iceT

Nejsem tak bohatá,abych měla golfové nebo fotbalové hřiště…

Damiana

Na takových plochách, jako jsou golfová hřiště nebo jiné draze zakládané trávníky, se používá síť proti krtkům, která je položena několik centimetrů pod úroveň povrchu (pod trávníkovým drnem v celé ploše). Zajímavé je použití ultrazvukových plašičů, kde sám výrobce upozorňuje na možnost zvýšené činnosti krtků po jejich zapnutí – paradox. Ale krtci fakt neradi hluk, takže jim poměrně vadí, když se na greenu prohánějí hráči v golfových vozítkách.
Více zde:
http://www.casopis-green.cz/arti­cles/view/1560-plachli-krtci-do-vesmiru

Conchus

Tak jsem si na jednoho počkal, vzal ho rýčem přes hlavu a je pokoj.

Rocker

Golfové hřiště nemáme a na fotbalovém máme umělou trávu,pod kterou je beton.