Michal Kole

Jak to děláte, když kouknete na dotaz a prvním místo odpovědi se Vám vybaví gramatická a pravopisná pravidla ?

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, ono to tak není pokaždé. Někdy to prostě praští do očí jako první. Potom během odpovídání pořád přemýšlíte o tom, zda pravopis připomenout. No a někdy to prostě nejde a rýpnete si.

Další odpovědi
anonym

Nikdo není neomylný,ale někdy výrazná hrubka odpoutá chtě-nechtě pozornost od pravého smyslu otázky. :D

kropitko

Pokud je otázka zajímavá a má hlavu a patu, tak to vůbec neřeším. Prostě jsou lidé kteří s tím mají problémy, nebo někdy může dojít i k nechtěnému překlepu. Pokud by byl tazatel idiot a pokládal idiotské otázky a ještě s chybami, tak to raději ignoruji celé.