Kelt

Jak to dělá rádce? U koho se radí?

Prezident má rádce, nebo poradce a někdo jim musí radit, nebo kam si chodí pro radu oni? Nebo jsou to takoví rádcové jako byli v pohádce Pyšná princezna? Ale i těm někdo radil. Co vy na to? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Kam by asi chodili. Každý je specialista na nějaký obor, který vystudovali.

Další odpovědi
Edison

Nikam. Sledují „cvrkot“. Pak sem tam mohou jít za ekonomy, právníky, lékaři… Ale jako častější vidím, že naopak za nimi choděj lobbisté…

Viz krááásný seroš Jistě, pane ministře a Jistě, pane premiére…

Kepler

Poradci nemusí všechno vědět, stačí když ví, kde to najít. Proto je pražský hrad tak rozsáhlý. Jinak to fakt dopadne jako v Pyšné princezně:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PJih1pmjxxE

mosoj

Chodí na „Odpovědi“.