pusinka50

Jak to dělá mág Dynamo jdoucí po Temži? Viz video v dolní části stránky.

Má pod sebou pod vodou nějaký předmět ze vzduchového polštáře nebo speciální boty? Nedovedu si to vysvětlit.

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/280752-slavny-mag-do-sebe-nechal-pustit-milion-voltu.html

Nejlepší odpověď
anonym

Pod článkem tvého odkazu je nadpis Vaše názory: Tam je od různých uživatelů celá přehršel vysvětlením že se jedná o prostý trik, nejčastěji rampou z plexi, těsně pod rozvlněnou hladinou, která láme a odráží světlo.
Na ČT2 běžela série dokumentů odhalující triky mágů, vše je jen o iluzi, nedokonalosti lidských smyslů a chytrých technických fíglů.
Nač sem překlápět něco, co už je jinde rozpitváno.
Nic chytřejšího tu asi nevymyslíme a z naivního omračování jsme už vyrostli.

Další odpovědi
Funna

tenhle triky už dělala spousta „mágů“..buď je mimozenšťan, nebo má něco nataženého po vodou…všimni si, jak opatrně balancuje…

Natty*

Tito „mágové“ mají pod nohama plachty.