Jak to dělá jeřábník, když má střevní problémy nebo je nastydlý… Běhá pokaždé dolu, nebo má s sebou nahoře „nádobu“?

Mám na mysli jeřáb, který je třeba 30m vysoký a kabinu má nahoře. Nějakou dobu přeci trvá, než jeřábník vyleze nahoru či sleze dolu. A jeřábník je jen člověk, k snídani si dá něco závadného a po té, co vyleze nahoru, přemístí prvních pár fůr materiálu z místa na místo a ejhle! Lehce ho zašimrá v podbříšku a má jistotu, že mu zbývá asi tak 5min. Není přeci „efektivní“, aby vysilačkou sdelil partě třeba 10 kolegů, kteří jsou dole na stavbě závislí na jeho práci-obsluze jeřábu, že on musí hned dolu a oni tedy musí počkat… Už jen ta cesta po žebřících dolu z jeřábu musí být trochu problém, když se křeč z podbříška přesunula těsně před svěrač… a nebo může být jen „nachlazen“ a rád by močil každých 10minut. Močí jeřábník shora na své kolegy pod sebou? běhá pokaždé dolu na TOI TOI? nebo má s sebou v kabince „nádobu“ pro všechny případy? no a když by měl tu nádobu a přijde na něj ten problém, tak tu nádobu pak jako vezme dolu a jde to vylejt kam to patří?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak s močením asi problém nemá. Z bezpečnostních důvodů by se nikdo neměl pohybovat pod jeřábem, ale s tím závadným jídlem si to nedokážu představit, ikdyž kdo ví.
A mít tam kýbl, tak by mě zajímalo jak dlouho by v té kabince vydržel :D:D

Další odpovědi
Pantata

Borec běha tak jako já…

tom004

Několik igelitových tašek,voda v plastu,toaletní papír,mýdlo,pa­pírové ručníky. Igelitka se po použití zavěsí zvenku,takže v kabině je pohoda. A většina jeřábníků tašky po směně snese dolů a uklidí. S močením je to podobné, někteří do plastu,někteří do­lů.