Avatar uživatele
anonym

Jak to dělá jeřábník, když má střevní problémy nebo je nastydlý… Běhá pokaždé dolu, nebo má s sebou nahoře „nádobu“?

Mám na mysli jeřáb, který je třeba 30m vysoký a kabinu má nahoře. Nějakou dobu přeci trvá, než jeřábník vyleze nahoru či sleze dolu. A jeřábník je jen člověk, k snídani si dá něco závadného a po té, co vyleze nahoru, přemístí prvních pár fůr materiálu z místa na místo a ejhle! Lehce ho zašimrá v podbříšku a má jistotu, že mu zbývá asi tak 5min. Není přeci „efektivní“, aby vysilačkou sdelil partě třeba 10 kolegů, kteří jsou dole na stavbě závislí na jeho práci-obsluze jeřábu, že on musí hned dolu a oni tedy musí počkat… Už jen ta cesta po žebřících dolu z jeřábu musí být trochu problém, když se křeč z podbříška přesunula těsně před svěrač… a nebo může být jen „nachlazen“ a rád by močil každých 10minut. Močí jeřábník shora na své kolegy pod sebou? běhá pokaždé dolu na TOI TOI? nebo má s sebou v kabince „nádobu“ pro všechny případy? no a když by měl tu nádobu a přijde na něj ten problém, tak tu nádobu pak jako vezme dolu a jde to vylejt kam to patří?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 4822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak s močením asi problém nemá. Z bezpečnostních důvodů by se nikdo neměl pohybovat pod jeřábem, ale s tím závadným jídlem si to nedokážu představit, ikdyž kdo ví.
A mít tam kýbl, tak by mě zajímalo jak dlouho by v té kabince vydržel :D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pantata

Borec běha tak jako já…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Několik igelitových tašek,voda v plastu,toaletní papír,mýdlo,pa­pírové ručníky. Igelitka se po použití zavěsí zvenku,takže v kabině je pohoda. A většina jeřábníků tašky po směně snese dolů a uklidí. S močením je to podobné, někteří do plastu,někteří do­lů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek