Janča169

Jak to? Co je to?

Chtěla bych odpovědět na nějakou otázku ale objeví se tam tot: ,,Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.,, Tak označím tu nejlepší odpověď ale stejně mi to nejde.
Co s tím?
Děkuji Janča169
PS: Omluva protože nevím kam to zařadit

Nejlepší odpověď
DDarent

To znamená že ten kdo otázku dal, označil nejlepší odpověď!!!

ty už nemůžeš odpovídat protože odpověď už byla nalezena!!!

Další odpovědi
led

Dve možnosti:
1 -Pokročilý má k dispozícii 100 palčekov. asi ste ich minuli.
2 -nemáte povolený javascript v prehliadači
PS.
Na zmknutú otázku už nemôžete odpovedať, ale palčeky dávať môžte
Doplňuji:
oprava: Pokročilý =25 palčekov.

samicek333

Každý autor může svou otázku uzamknout tím, že vybere nejlepší odpověď – to může každý jen u své otázky. Otázka se uzamkne a vy můžete už jen ohodnotit odpověď, která je nejlepší podle vás – tím autorovi odpovědi přidáte body. Palcem můžete ohodnotit asi jenom pětkrát, když postoupíte do dalšího levelu, máte asi 25 palců k udělení atd… Vy jste svůj limit pro tento den asi už vyčerpala.