Kepler

Jak to chovatel myslel?

Je na to třeba mít doma papagáje?

https://www.su­per.cz/762816-chovatel-papousku-v-prostrenu-nabidl-jako-zabavu-honeni-ptaku.html

Nejlepší odpověď
orwell

Myslel to dobře, ale znáš lidi… Samozřejmě zrovna papagáje mít nemusíš, můžeš to klidně zkusit i s jiným ptákem. Třeba s kondorem.

Další odpovědi
aliendrone

Některé andulky jsou modré. Třeba to byla úmyslná „nekorektnost“ (či přímo politická provokace) a chtěl honit MODRÉ ptáky. ;) :D :D

Tyo, být tam, tak se asi udusím smíchem. :D :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.