loosi

Jak to chodí na hlídaném parkovišti?

Dostal jsem jen potvrzení o zaplacení,ale smlouvu prý nedávají? Co když se mi tam s tím něco stane? Jde to za nimi? říkají že ano,ale bez smlouvy nevím nevim..dík

Nejlepší odpověď
Drap

Mělo by to tímto způsobem fungovat. Smlouva je potvrzena a schválena zaplacením poplatku a nebo i odstavením vozidla na příslušném parkovišti. Pokud však chcete, tak by zaměstnanec měl sdělit, kde je smlouva se všemi podmínkami k nahlédnutí.

Další odpovědi
led

Zaplatením a prevzatím potvrdenky ste uzavreli zmluvu. Podmienky stráženia zaparkovaných aut by mali byť prístupné na parkovisku. Ale kto ich čítal?

venkovan

Vaše opatrnost je celkem na místě – ne na všech hlídaných parkovištích vám zaplatí škodu či zcizení vozidla. roto není od věci znát podmínky prozozovatele hlídaného parkoviště.

lukas.zmizik

a taky pozor na pojmy „hlidane parkoviste“ a „placene parkoviste“ …v tom druhem pripade je vam jakoby pouze za uplatu pronajmuta parkovaci plocha a za auto nikdo neruci

napr. nakladove nadrazi zizkov – nechal jsem tam auto na vikend, na navesu mi kdosi ukradl celou zadni lampu a nenadelal sem nic