FlAsh_7

Jak to celé naplánovat?

Mám plán, že bych si za každý dobrý skutek počítal jakoby XPéčka a za každý počet XPéček by byla nějaká odměna. Jak byste si to celé naplánovali vy pro inspiraci?/ Co byste mi poradili?

Odpovědi
cochee

Tys neviděl Mrazíka, že? Princip toho, aby se z medvěda stal zpět Ivan, byl, aby udělal dobrý skutek – ovšem nezištně, ne jak ta tupá hlava udělal 3 dobré skutky a ještě si je málem přepočítával na prstech a pak se divil, že je furt tupá hlava a ještě k tomu chlupatá.

Kelt

To je opravdu zvrácenost. Počítat si dobré skutky a při každé příležitosti s tím argumentovat. Rychlé Šípy dodržovaly modrý život, a i ti katolíci se zpovídají za hříchů a nechválí se, kolik udělali dobrých skutků. Ještě si přečti Neználek ve Slunečním městě, tam je pěkně vysvětlen princip konání dobrých skutků.

Edison

Nijak. Počítat si dobré skutky je podlé. Dobré skutky se dělají z dobroty, ne pro statistiky. Jen to ukazuje na tvůj charakter.