Jak to bývá

Na co se těšíváte,když se těšíváte?Z čeho míváte radost? A stačí i malá.
Myslím tím norm. všední,standardní den,týden, měsíc.........?

Nejlepší odpověď
anetadela1

U mě to bývá tak, že když se opravdu na něco těším, tak z toho nakonec sejde, něco mi do toho vleze nebo tak.
Běžně se ale těším, až půjdem ráno do školky, protože se projdem. Pak se těším až pro dceru zase půjdu, protože ta mladší si nemá s kým hrát, pak se těším až přijede manžel z práce a něco všichni podniknem a večer se těším až dám holky spát, protože už mi „lezou na nervy“ 😁

Další odpovědi
anonym

Vnukne-li se mi napad a ja ho realizuji,tak to me tesi.Radost mam z kazdeho prosluneneho rana.

iwetax

Já se těším až půjdu se psem ven. Když mu dam najíst jakou má radost. A až přijde partner z práce

Klarisa

Nejvíc se těším na to až večer vlezu do postele,protože jsem celý den v pohybu.Pak mi udělá radost jakýkoli malý dárek,třeba od dětí,když mi koupí čokoládu nebo mi doma pomůžou s prací.

dagry

Já se radši na nic moc neteším, protože to většinou nedopadne tak, jak bych si představovala. Ale na co se spolehlivě těším ať to dopadne jakkoliv… tak to je víkend po celotýdenním maratonu v práci. Uau

lorja

Těším se,když můžeme jet spolu s manželem a synem na výlet a výjde nám hezké počasí.Taky mně těší,když se synovi daří ve škole a manželovi v zaměstnání.