V den svých 27. narozenin říká syn o svém otci: „je zajímavé, jak
můj táta v posledních letech zmoudřel., když mně bylo sedmnáct, měl
úplně pitomé názory, no celkově byl prostě nemožnej! A představte si,
dnes se téměř ve všem shodneme. Ale, že mu to trvalo“!
Také jste Vy, nebo vaše děti k tomuto poznání potřebovali celou
dekádu?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, Jahoda, rynek878 před 5817 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Napadl mě jeden citát.
Děti jsou naše radost. Vedle toho se člověk z vlastní zkušenosti přesvědčí, že genialita je dědičná (Leonid Nikolajevič Andrejev).
Proto syn (zpravidla už rovněž rodič) začne v dospělosti přemýšlet stejně jako jeho otec a uvědomí si, že názory rodičů už nejsou tak pitomé,j ak se mu zdálo. Vždyť přece jablko nepadá daleko od stromu.
| 0 Nominace Nahlásit |

jj, 3 ze 4 mých synů už na to také přišli a dokonce dřív, než za 27 let věku.
| 0 Nominace Nahlásit |
Každého si ten „život přemele“ a vznikne standardní výrobek.
Zní to opravdu stupidně, ale nemá smysl dělat analýzy.Každý dospělák
to zná.
| 0 Nominace Nahlásit |
Jsem na tom podobne.Ale porad muzu jeste rict ze se se synem sem tam rozchazime v nazorech.Casto politikuje,lpi na domacnost a ma zvyky,ktere nemini menit.A tak je u nas sem tam rusno.Syn je byk a ja vodnar,sedi to.
| 0 Nominace Nahlásit |
Svatá pravda! 🙂 Já se s našima přela asi do mých 17 let. Zdáli se mi nemožní a trapní a teď si k nim chodím občas pro radu.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |