mosoj

Jak to bude se sběrem hub?

EU uvažuje o zákazu kapesních nožů. Jak budou odstraňovat červivé části hub houbaři? To je budou okusovat? Nebude to diskriminace bezzubých občanů?

Odpovědi
Kepler

Pokud ty kapesní nože budou mít charakter útočné zbraně, pak souhlasím s Bruselem. Pro houbaře existují neškodné houbařské nožíky. Už docvaklo?

elkon

Nesmíš bejt podělanej…

zjentek

V kriminále si obrušujou zubní kartáčky, tož třeba tak na ty hřiby..

(Červivé části hub se odstraňují? A sakra, to jsem ani nevěděl! Mně se to vždy samo odstranilo při sušení!)

Drap

Zákaz nezákaz, k tomu ně ani EU nepřemluví.

ivzez

On se najde výrobce nějakého „odstraňovače“.

Klaproth

To se vyřeší jednoduše – bude následovat zákaz sběru hub.

mosoj

Zjentek, je vidět že toho ještě mnoho nevíš!

elkon

A že ty toho tolik víš, když se ptáš na takovou blbost.

mosoj

Při sušení červivých hub ti zčerviví i ten zbytek zdravých. Proti gustu žádný dišputát, že.

zjentek

Tak ale musím uznat, že tohle je zase pravda, to je bez debaty. Samozřejmě TOHLE VÍM! Jen zkouším, kolik toho také víš… a chtěl jsem být tak trošku vtipný… no nic, nevyšlo… (;

zjentek

…Leda by se sušilo na PŘÍMÝM, OSTRÝM SLUNCI! Pak bych mohl mít s „tím chrobalivým“ možná pravdu (;