autacek

Jak to bude s vyzvednutím objednávek ze zásilkoven, když teď tato místa mají povinně zavřeno?

Čekám nějakou dezinfekci a respirátor, tak teď se cítím rozhodnutím vlády poněkud v ohrožení.

Nejlepší odpověď
Funna

tohle ještě nebylo upřesněno, ale vzhledem k tomu, že hospody mohou vydávat „okénkem“, předpokládám, že stejný režim bude i u výdejen zásilkoven…

Další odpovědi
DoTazatel

Cítit v ohrožení by ses mohl, kdyby vláda nedělala žádné opatření. Kdoví asi jak by ti bylo kdyby se epidemie rozšířila, úplně všude, kdyby se nedělaly vůbec žádná opatření, byly povoleny všechny koncerty a festivaly, byly otevřeny hranice, všechny velké obchodní domy, a místa kde se schází velké množství lidí, atd…

Zajímavá ta snaha podkopat každé rozhodnutí vlády… Nemusíš mít Babiše vůbec rád, ale podrývat všechno, co dělá a co dělá celá vláda…
Fakt s prominutím, ale neobjektivismus a naprostá zaujatost z tebe přímo čiší ať už v jiných otázkách nebo odpovědích spojených s politikou (byť se můžeš snažit sebevíc jaký nemáš nadhled a všechna fakta).

(Pro pořádek, já Babiše nevolil, nejsem jeho sympatizant ale ani nejsem věčný kritizant zaujatý vlastními nazory… alespoň v tomto ohledu ne).

K otázce: se zásilkovny nevím, jak to je nebo jak to bude. Opatření na zavření většinu podniků (kromě potravinových maloobchodu a pár jiných) je myslím jen na 10 dní. Ale klidně se to ještě může zpřísnit. (Tohle ještě není až tak zlé).

Drap

Zásilkovny fungují.

DoTazatel

Gotcha!

Cítit v ohrožení by ses mohl, kdyby vláda nedělala žádné opatření. Kdoví asi jak by ti bylo kdyby se epidemie rozšířila, úplně všude, kdyby se nedělaly vůbec žádná opatření, byly povoleny všechny koncerty a festivaly, byly otevřeny hranice, všechny velké obchodní domy, a místa kde se schází velké množství lidí, atd…

Zajímavá ta snaha podkopat každé rozhodnutí vlády… Nemusíš mít Babiše vůbec rád, ale podrývat všechno, co dělá a co dělá celá vláda…
Fakt s prominutím, ale neobjektivismus a naprostá zaujatost z tebe přímo čiší ať už v jiných otázkách nebo odpovědích spojených s politikou (byť se můžeš snažit sebevíc jaký nemáš nadhled a všechna fakta).

(Pro pořádek, já Babiše nevolil, nejsem jeho sympatizant ale ani nejsem věčný kritizant zaujatý vlastními nazory… alespoň v tomto ohledu ne).

K otázce: se zásilkovny nevím, jak to je nebo jak to bude. Opatření na zavření většinu podniků (kromě potravinových maloobchodu a pár jiných) je myslím jen na 10 dní. Ale klidně se to ještě může zpřísnit. (Tohle ještě není až tak zlé).

DoTazatel

No jéje a zůstaly už jen ty „pohodlné“ odpovědi.

autacek

Koukám, že zůstaly ty neurázlivé odpovědi k věci.

DoTazatel

Pokud někdo vidí v upřímnosti urážku… zřejmě je pak na té „urážce“ cosi pravdy.
(můj příspěvek třeba nebyl napadající, vulgární ani nepravdivý..). :×

autacek

Tvůj příspěvek je místo k věci, plný invektiv.

DoTazatel

Když ti to tak připadá…