Avatar uživatele
iwetax

Jak to bude s rodičovským příspěvkem?

Troufáte si odhadnout jak to bude s rodičovským příspěvkem? A jste napjatí? Já jo, protože chci druhý dítě.

Když jsem se koukala na programy vítězů, tak jsem to pochopila tak, že by se měli děti dát chůvě a jít do práce. Chůvu si pak odepíšete z daní(profesi­onální chůva si bere tak 100kč za hodinu). U TOP09 jsem to pochopila tak, že rodičovský příspěvek je zneužíván a tak by jeho přidělení mělo předcházet zjištění životních podmínek.

Samozřejmě mě to od početí dítěte neodradí, ale jsem napjatá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Někde jsem četla,že by se měl snížit,stejně tak porodné,pro vyplácení přídavků a sociálních příspěvků,by se měla změnit kritéria,ale jak to bude těžko odhadnout.
Nedokáži si představit z čeho bych měla tu chůvu platit??

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem IVETAX taky napjatá jak to všechno dopadne.Nedávno jsem slyšela v televizi,že by ženy kterým byla mateřská snížena tak by měly dostat zpětně zaplacený ten rozdil. Tak uvidím co zase ti naši šašci vymyslí .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že lze lehce slíbit, že se bude příspěvek vyplácet i zpětně, ale nikdo neřekl, kde na to vzít, když je ta kupa, ze které se peníze rozdělují už dlouho rozebraná.
Holt si musíme konečně uvědomit, že nelze spoléhat na stát, ale je nutné se postavit na vlastní nohy a převzít odpovědnost sami za sebe. To je totiž princip kapitalismu. Myslím, že pro ten se před 20 lety hlasovalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Odradí, neodradí. Byla jsi volit? A koho si volila? No a nyní si odpověz sama. budou příspěvky?-Nebudou! Bude se u lékaře platit?-Bude!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek