Avatar uživatele
Registrovaný

Jak to bude s odpočtem?

Dobrý den, dcera k 30.6. končí SŠ, v srpnu odjíždí do Německa a chtěla jsem se zeptat, jak to teď bude s odpočtem. Můžu ho na ní ještě uplatnit nebo už ne? Do konce prázdnin bych mohla?
Doplňuji:
do Německa jede jako aupair.. SZ platit nemusí a ZP jí bude platit rodina v Německu, tady jenom nahlásí, že jede pryč, takže na rok přeruší pojištění v ČR..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

záleží jestli pokračuje ve vzdělávání,pokud ne,tak končíte a doporučuji nahlásit na uřad práce,pokud jede do německa pracovat,ať si pohlídá placení socialního a zdravotního pojuštění


Avatar uživatele
Zlatý

Za rok 2010 si budete moci uplatnit ´daňovou´ slevu ve výši 7.736 Kč (= 8/12 z roční částky 11.604 Kč).

------------

viz ustanovení § 35c/10 zákona o daních z příjmu

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/dprij/cast3. aspx

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1022
Zlatý marci1 832
Zlatý quentos 641
Zlatý iceT 615
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 460
Zlatý led 408
Zlatý gecco 402
Zlatý venkovan 390

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.