tendruhy

Jak to bude s knihovnama?

Dobrý den, zajímalo by mne jak to bude s knihovnama.. teď, nebo spíše potom v souvislosti s koronavirovou krizí.. Spoustu těch mikrobů přece bude na těch knihách-to znamená že se budou muset vyhodit?

Nejlepší odpověď
Edison

Ale no taaaak… Přečti si něco o schopnosti mikroorganismů, typu virů… teď asi SARS-CoV-2 přežívat… Takže.. nestane se nic.

Další odpovědi
Nandi

Určitě se knihy vyhazovat nebudou,mnoho z nich je drahých a některé už se ani neprodávají,takže jsou docela cenné.