bolak

Jak to bude probíhat, když s na mě bude z protisměru stáčet auto, já reflexivně strhnu volant a srazím člověka…

…kterej následně umře, to druhý auto to mezitím ale vybere (člověk měl třeba mikrospánek), vrátí se do svýho pruhu a pojede dál a na tý silnici zrovna nikdo jinej krom nás nepojede, takže nebude žádnej svěděk, žádnej důkaz že tam bylo jiný auto?

Budu souzenej za zabití? A pokud jo, jaký bych měl šance s mojí verzí?

Jde o hypotetickou situaci, kdyby měl náhodou „někdo“ připomínky, že se mi nic takového nestalo…

Odpovědi
zjentek

zabití ano, ale nevím nad jakou verzí by bylo třeba bohužel a rychle spekulovat. Panečku. Tohle je těžké. Hodně těžká situace..