pn65

Jak to bude dál, když hnutí ANO s komunisty vyhraji volby?

nikoliv ano, ale ANO
A byly za komancu volby kazdy rok?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já ti můžu prozradit jak to bude – ať vyhraje KDOKOLIV!! ;) :D :D

Je to jednoduché – NIC ZÁSADNÍHO SE NEZMĚNÍ!
Důvod je prostinký – systém to VYLUČUJE! Můžou nastat „kosmetické“ změny – všelijaké „reformní balíčky“, sociální pilíře se budou zavádět a pak zase rušit, stát se bude dál a dál zadlužovat – prostě NIC co bys neznal(a) doteď. :D :D :D

Další odpovědi
ivzez

Hnutí ANO s komunisty volby nevyhrají.

I za předchozího režimu (za socialismu)
se volby konaly každé čtyři roky,
volba prezidenta každých 5 let.

led

Nikdy nehovor nikdy, hlavne v politike.
Vnútroštátne a medzinárodné vzťahy súčasnej svetovej politiky a ekonomiky, zásadnú zmenu politiky žiadneho štátu následkom demokratických volieb (ach ako často omielaná fráza) do zastupiteľských orgánov jednoducho nedovoľujú. Pokiaľ… Pokiaľ tak nie je v myšlienkach tejto geopolitiky a ekonomiky.

V tomto má náš prieskumník z vesmíru aliendrone veľkú pravdu.

hapiky

ANO v příštích volbách oslabí, komunisté posílí. Je jen jedna otázka: Jestli bude Babiš stíhaný. Pokud ne, ostatní strany se mu budou lísat.

aliendrone

led >>> Díky za uznání, ale… uvážila jste to DO DŮSLEDKŮ? ;) :D

Ať je to už tak či onak, mně nezbývá než pogratulovat – právě jste si uznáním Aliendrona udělala asi tak milion nepřátel!

I z hlediska nesrovnatelně náročnějších extraterrestri­álních kritérií to je SLUŠNÝ výkon během jediného okamžiku!!! ;) :D :D :D :D :D

led

Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme…
jsem zvyklá mýti nepřátel tucet i více kolem sebe, lépe znát nepřítele svého, nežli přítele ztratit v nesnázích…
svět není jednou barvou malován, neboť více hlav plodí více různých myslí