dudu

Jak to asi funguje?

Marně si lámu hlavu na jakém principu tento prevít funguje. AVAST netroubil, takže prosím :

http://www.ul­trapc.cz/magic­ka-koule/
Doplňuji:
Díky za vysvětlení, zde je vidět na co máme tyto stránky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Dudu sice ne magická koule ale s těmy čísly to už tu bylo, když jsem to dával já.
Funguje to tak, že pokaždý ti vyjde číslo, které je násobkem 9 a tudíž u čísel násobilky devíti je stejný znak.

Další odpovědi
Radak

Já si to vysvětluji takto:
1× … 1×-x=10…10–1=9
2×… 2×-x=20…20–2=18
3× … 3×-x=30…30–3=27 atd.
Výsledky jsou násobky devíti. Při novém pokusu magická koule symboly u těchto výsledků změní. Ale opět jsou obrázky stejné u všech násobků devíti.

Mili @

No, na tohle jsem se už tady ptala a taky to nechápu…
Mohl by to tady někdo z nás vysvětlit… ??????

anonym

… výsledek je totiž stále stejný, jen symboly se na svých pozicích mění aby vznikl dojem že tomu tak není.

Mili @

Mirďo, a jak jsi na tohle přišel… Mě to tedy nenapadlo… Jaký máš IQ…???? 🙂

Miroslavst

Moje ig není měřitelný, jelikož tak nízko ta stupnice není zakreslená :D
Ale jinak je to v celku jednoduchý :D