Berušinka

Jak to asi dopadne?

Jsem zvědavá, jaké jim soud uloží tresty, jestli se vůbec k tomu soudu dostanou. Co k tomu mám víc dodat, jen doufám, že alespon budou – v rámci možností – potrestáni. Mačety, obušky za bílého dne … děs běs. Co kdyby se jim do cesty připletlo dítě?! =(
Doplňuji:
Aha, já nedala odkaz =D To se omlouvám – tak už budu psát jen do diskuze.

http://www.no­vinky.cz/krimi/241592-police-jiz-identifikovala-vsechny-pachatele-krvaveho-macetoveho-utoku.html

Nejlepší odpověď
anonym

Není co dodat, stačí se podívat na 43 stránek diskuze na Novinkách.
Ale masová demonstrace občanů Nového Boru a uveřejnění fot a jmen pachatelů navozuje vzdálený dojem, že by se mohlo blýskat na lepší časy v razantním přístupu k takovýmto trestným činům.

Další odpovědi
anonym

Co by,dostanou podmínku.Přece to by byla diškriminácija!

www

Sice jsou i „tito lidé“ již občas potrestáni, ale velice vlažně.
A to je ten děs běs !
Takže SNAD cosi dostanou, záleží na jejich právníkovi a na ty dobré, pravděpodobně ze soc. dávek, právě oni mají ☹

ten který je

Dopadne to možná i tak,že redaktoři z Novinek budou mít vážné problémy zato,že vůbec uveřejnili tento článek.Co se týče pachatelů tak souhlasím s Barbakanem.:-(

led

„hosty surově napadli mačetami a obušky.“ tomuto sa hovorí len „přečin výtržnictví“?
To nie je „útok s cieľom spôsobiť ublíženie na zdraví“ ? V tomto prípade predsa nejde o žiadnu diskrimináciu, alebo to vykonali z rasových dôvodov? Podľa veku sú plne trestne zodpovední, akurát ten mladistvý (17) vyjde z toho so zníženým trestom.