Avatar uživatele
Berušinka

Jak to asi dopadne?

Jsem zvědavá, jaké jim soud uloží tresty, jestli se vůbec k tomu soudu dostanou. Co k tomu mám víc dodat, jen doufám, že alespon budou – v rámci možností – potrestáni. Mačety, obušky za bílého dne … děs běs. Co kdyby se jim do cesty připletlo dítě?! =(
Doplňuji:
Aha, já nedala odkaz =D To se omlouvám – tak už budu psát jen do diskuze.

http://www.no­vinky.cz/krimi/241592-police-jiz-identifikovala-vsechny-pachatele-krvaveho-macetoveho-utoku.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, GM před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Není co dodat, stačí se podívat na 43 stránek diskuze na Novinkách.
Ale masová demonstrace občanů Nového Boru a uveřejnění fot a jmen pachatelů navozuje vzdálený dojem, že by se mohlo blýskat na lepší časy v razantním přístupu k takovýmto trestným činům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Co by,dostanou podmínku.Přece to by byla diškriminácija!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Sice jsou i „tito lidé“ již občas potrestáni, ale velice vlažně.
A to je ten děs běs !
Takže SNAD cosi dostanou, záleží na jejich právníkovi a na ty dobré, pravděpodobně ze soc. dávek, právě oni mají ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Dopadne to možná i tak,že redaktoři z Novinek budou mít vážné problémy zato,že vůbec uveřejnili tento článek.Co se týče pachatelů tak souhlasím s Barbakanem.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„hosty surově napadli mačetami a obušky.“ tomuto sa hovorí len „přečin výtržnictví“?
To nie je „útok s cieľom spôsobiť ublíženie na zdraví“ ? V tomto prípade predsa nejde o žiadnu diskrimináciu, alebo to vykonali z rasových dôvodov? Podľa veku sú plne trestne zodpovední, akurát ten mladistvý (17) vyjde z toho so zníženým trestom.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek