MartGabriel

Jak tisknout na obě strany jednoho papíru?

Potřebuji vytisknout jeden dokument na jednu stranu papíru a druhý na druhou stranu toho samého papíru. Když vytisknu a papír vložím znovu druhou stranou, tak dokument je vzhůru nohama. Děkuji…

Nejlepší odpověď
Alesh

lol, tvl, tak asi musíš otočit papír, resp rotovat ho o 180°, ne? 😉

Další odpovědi
ivzez

Musíte se piodívat, jak tiskárna podává papír a pro tisk druhé
strany papír správně vložit (asi vkládáte „proti směru tisku“).

Minas

V počítači ten dokument obrat tak, že když tiskneš, je správně.

lexx

některé drahé rafinované tiskárny (Canon, Sharp…) to umí automaticky, jinak odzkoušej jak papír vkládat, pokazíš max. 1 list a pak budeš vědět

Dochy

jednou z možností je používat SW tiskárnu (např. Fineprint) Dovolí Ti natisknout vše co potřebuješ virtuálně „do zásoby“, pak to projít, případně popřehazovat a nakonec vytisknout.

  • pokud máš tiskárnu podporující duplex, pak otáčení stránek proběhne automaticky
  • pokud nemáš tiskárnu podporující duplex, pak FinePrint při instalaci provede pokusný tisk a Tebe se zeptá na výsledek. Následně při tisku Ti sám napoví, jak máš vytištěné papíry znovu založit…