Jak tisknout jen v cerne barve

Mam starsi tiskarnu HP (ted nevim presny typ), ale obrazky mne tiskne pouze barevne, i kdyz jsou cernobile nebo kdyz je chci jen cernobile vytisknout. Proste mi cernou namicha z barevne naplne. Proc to netiskne z cerne? Dost to dochazi a vypada to hodne blbe.

Odpovědi
anonym

každá tiskárna to má trochu jinak,ale v každém případě HP jde nastavit tisk pouze černou neboli,tisk v odstínech šedi.Když budete chtít tisknout,tak můžete nejdříve vybrat nastavení tisku,buď v předvolbách nebo vlastnostech,potom dát teprve tisk.

panenka

já mám tiskarnu HP DESKJET když chci tisknout černobíle kliknu na stránku pravou myší dám tisk pak se tam objevý tabulka najdu si předvolby na hoře v levo mám barvy na to kliknu potvrdím že chci černobílou barvu dám ok a tisknu černobíle