KatkaM

Jak tisknout dokumenty s programem Foxit Reader

Jak mám tisknout dokumenty v programu Foxit Reader, když mám v počítači nainstalovaný též program Acrobat Reader? Jak provést volbu mezi těmito dvěma programy? Prosím o vysvětlení na úrovni neinformovaného uživatele PC.

Nejlepší odpověď
baghira

Kliknout na soubor .pdf pravým tlačítkem, a z menu vybrat „Otevřít v programu…“ a tam si vybrat mezi Acrobat, Foxit nebo jiným.

Další odpovědi
modriblesk

Foxit Reader 3: náhrada za Adobe Reader 9?

Foxit Reader 3 Než Adobe vydalo devátou verzi Adobe Readeru, Foxit PDF Reader měl rozhodně navrch v rychlosti. Načtení dokumentu je záležitostí zlomku vteřiny. U nejnovějšího Readeru od Adobe se na rychlosti zapracovalo a načtení dokumentu se rychlostně téměř Foxitu vyrovnalo. Stále má ale podle mě Foxit PDF Reader v rychlosti o něco málo navrch. Foxit oproti Adobe zabírá méně místa a to nejen v paměti, instalačním souboru, ale i na disku. Adobe Reader nám na disku zabere něco kolem 220 MB, zatímco Foxitu stačí desetina.

Adobe Reader 9 Pokud jste uživatel, který si občas prohlédne nenáročný PDF dokument, rozhodně si vystačíte s Foxit PDF Readerem. Pro náročnější PDF soubory nebo vyplňování formulářů pak doporučuji zůstat u klasiky od Adobe. Proč? S některými náročnějšími PDF dokumenty (vložená multimédia, apod.) měl Foxit PDF Reader problémy při jejich čtení. Špatně zobrazil části dokumentu, případně ho nepřečetl vůbec. Co se týče formulářů, může vyvstat problém se správným zobrazením některých českých znaků (např. u daňového přiznání).