nyjono

Jak tipujete zítřejší zápas v hokeji?

https://www.spor­t.cz/zoh/hokej/cla­nek/965330-rusove-pro-uspech-udelaji-vsechno-neprekvapily-radila-sachy-pred-olympijskym-semifinale.html#hp-sez

No ..... jsou prostě lepší.
Ale bronz bychom dát mohli

Nejlepší odpověď
Muffz

Ač Rusku chybí základní hvězdy a hrají s tak nějak splácaným týmem, tak jsou pořád několik úrovní nad českým výběrem. Proto to vidím jednoznačně, tak 3:0 pro OSR. Kromě zápasu s USA jsem viděl ty naše hrát všechno a byla to spíš neschopnost a špatná produktivita soupeřů než dobrá hra našich, které naše dostaly v turnaji tak daleko.

Hokej na olympijských hrách nebude mít smysl a úroveň, dokud se kvůli nim nebude dělat v NHL pauza. Vždyť největší hvězdy, které by to trochu okořenily, hrají v zámoří.

Další odpovědi
bolak

Sázkovky to viděj na Rusáky, že vyhrajou o 2 góly, pravděpodobně 1:3.
Já myslím že ten kurz na CZ, kterej byl někde dokonce 6,50 už je docela přehnanej, vzhledem ktomu že s USA jsme byli favoriti.

dubraro

Naši prohrají velkým rozdílem.

Petula00

V 9.51 prohráváme 2:0.Tož tak.

autacek

Myslím, že vyhraje ten lepší 😉

mosoj

Zítřejší zápas projedem a jsme bez medaile. Nagano nám nepomůže.

bolak

Muffz: To víš, když USA je větší než celá zeměkoule, tak proč by měli hlavouni NHL upřednostnit olympijský turnaj před národní hokejovou ligou.