Slezsky fc

Jak tipujete dnešní duel ?

Chelsea – Sparta
Plzen – Neapol

Nejlepší odpověď
anonym

Fandím jednoznačně Plzni. Jinak samozřejmě Slávii. Nesnáším tu funkcionářskou a protěžovanou Spartu. Pamatuji, jak jí ještě za bolševika pomáhala strana a vláda, potom ty podvody kolem stadionu, úplatků ap. je mi z nich nevolno. Ale ta rudá jim sluší a přísluší…

Další odpovědi
Braník

Plzen bud výhra a když ne,tak jistý postup
Chelsea výhra a postup

anonym

Bedy, takže Sparta vyhraje ? Hraje totiž v zahraničí a Chelsea je doma! I když nejsem fanda Sparty, přeji jim výhru.

bolak

Všechno dopadlo tak jak se předpokládalo, jen škoda tý sparty… A Plzeň dostala Fenerbahče, což je možná ještě lepší než kdyby měla hrát proti BATE, protože to hrálo celej zápas o desíti a turci vyhráli jen o gól, což znamená že nejspíš postoupil slabší soupeř a tím líp pro Plzeň. Navíc Fenerbahce dalo za 3 hodiny jedinej gól, a to ještě z penalty… Všechno hraje pro Plzeň, takže go! go! go!.. a pak vzhůru na Benficu!

Bohemica: díváš se na to špatně :) za týhle situace musíš fandit i spartě, protože jde o body do koeficientu a je možný, že za dva roky, právě díky tomu že sparta uhrála to co uhrála, postoupí slávie rovnou do hlavní fáze ligy mistrů a nebude muset hrát předkola…

je to sranda, že sparta nakonec může pomoct slávii a nahrát jí miliony do klína, ale taková už je uefa :))

Bedy

Asi vyhrají zahraniční kluby ☹