MichaMichael

Jak těžké je získat pominutí přijímací zkoušky na Matfyz na informatiku?

Zajímalo by mě, kolik lidi získá prominutí přijímacích zkoušek a jaké jsou požadavky na průměr z matematiky (psáno je do 1,5, ale asi ne všichni s průměrem do 1,5 se dostanou bez přijímaček)

Nejlepší odpověď
Schluker

Pokud skola sdelila, ze do prumeru 1,5 prijima bez zkousek, tak to tak je.

V pripade potreby zpochybnovat oficialni tvrzeni skoly doporucuju zamerit se spise na obory jako je filosofie, kde je to vyslovene zadouci a ne na exaktni obory na matfyzu.