Jak těžké je přesvědčit Chorvata, že je pokatoličtěný Srb?

Doplňuji:
JájsemRaibek: Máš s tím nějaké zkušenosti?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Není to těžké, chte to jen výdrž při přesvědčování a nenechat se odbýt.
Doplňuji:
Já ne, ale AK-47 :) ten je dost přesvědčivý.

Další odpovědi
anonym

Pro vtěrného psychopata jako jste vy by to neměl být problém.
Doplňuji:
gecco – Někdo holky jiný vdolky a někdo je rozený narcista,kterému je jedno jak dopadne i za cenu "předčasné"se­bezáhuby…http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Narcis­mus

gecco

Mno…
Řekl bych, že snazší je přemluvit Chorvatku či Srbku k plážovému dovádění…
😉

led

Je to, ako presvedčiť Poliaka, že jeho predkom bol Praotec Čech.
Lech a Čech boli bratia…