Avatar uživatele
Kepler

Jak těžká je práce s řezáním dřeva na pile?

I přes všechnu tu mechanizaci. Já myslím, že dřevař to má dost těžké. Nejdřív někdo přeřízl jeho mámu, pak mu uřízli pupeční šňúru. Jak dospíval, tak si uřízl hafo ostudy, jak stárne tak si do něj občas řízne chirurg. Málokdy má šanci řezat se smíchy. Není toho řezání nějak moc?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dust8, hapiky, aliendrone, Kajoch před 1768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

A když k tomu připočteš zaříznuté trencle v prděli a mnohé další věci, tak se jistě shodneme na tom, že ten kdo to vymyslel zaslouží SEŘEZAT!!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kajoch

Obecně je toho řezání kolem nás někdy opravdu až moc.Řezání dřeva na pile je proti tomu všemu mnohdy pouhá skotačivá činnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Já občas zařezávám po obědě na gauči

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Jé – otázka je z5!! A jak rychle, to ČUMÍM!!! ALL THUMBS UP!! ;) :)

před 1767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
EKSOT123

Jak kde. Vyzkoušel jsem si to ještě když té mechanizace bylo méně. Klády navalovat na vozíky a dotlačit ke katru, zase naválet, rozřezané pak poodtáhnout a řezivo přerovnat. U rozmítačky zase namáhavé oškrabování lýka,.. Nejhorší bylo, že sníh s drtinami namrzaly na kolečka vozíků a ucpávaly kolejnice, tak to tahání vozíků byla dřina. První dny jsem toho měl plný brejle. Ale furt lepší, než těžba.
Ale víc praxe mám z lomu, podobné: Exkurze v kamenolomu
Paní učitelka přijde s žáky na exkurzi do kamenolomu. Ředitel kamenolomu ji odkáže na střelmistra, co se opírá támhle o lopatu, že tady dělá celej život a ví o tom úplně všecko. Střelmistr říká: \”Děcka, divéte se. Tady do té skály se najebó díry. Do tech děr se najebe dynamit …. a ten to rozjebne. Na takový vélký jebance. Do tech jebanců se jebe a jebe, až se rozjebó na takový menší jebance.Ty jebance se jebnó do lisu. A ten lis do toho jebe a jebe, až se to rozjebe na prach. Ten prach se jebne do cihelně. V té cihelni se z toho najebó cihle. Ty cihle se jebnó na stavbu. A ti zedníci se s těma cihlama jebó a jebó, až najebajó baráky. A v těch barákách se jebe a jebe a jebe, až se najebajó takový zjebanci, jako ste vy, keří nevijó, jak se jebe do kameňa. Zdroj: http://www.vti­palek.com/exkur­ze-v-kamenolomu/

před 1769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
EKSOT123

Dal jsem to diskuze, asi mě už jebe…

před 1769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: ano, mluvíš jako kniha. Jen seřezat a svázat!

před 1769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Já se jen divím, žes vůbec DOKÁZAL napsat tato slova, přirozeně bych od tebe čekal, že napíšeš „spanking“ a „bondage“! ;) :D :D

před 1769 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek