Kepler

Jak těžká je práce s řezáním dřeva na pile?

I přes všechnu tu mechanizaci. Já myslím, že dřevař to má dost těžké. Nejdřív někdo přeřízl jeho mámu, pak mu uřízli pupeční šňúru. Jak dospíval, tak si uřízl hafo ostudy, jak stárne tak si do něj občas řízne chirurg. Málokdy má šanci řezat se smíchy. Není toho řezání nějak moc?

Nejlepší odpověď
aliendrone

A když k tomu připočteš zaříznuté trencle v prděli a mnohé další věci, tak se jistě shodneme na tom, že ten kdo to vymyslel zaslouží SEŘEZAT!!! ;) :D :D

Další odpovědi
Kajoch

Obecně je toho řezání kolem nás někdy opravdu až moc.Řezání dřeva na pile je proti tomu všemu mnohdy pouhá skotačivá činnost.

hapiky

Já občas zařezávám po obědě na gauči

aliendrone

Jé – otázka je z5!! A jak rychle, to ČUMÍM!!! ALL THUMBS UP!! ;) :)

EKSOT123

Jak kde. Vyzkoušel jsem si to ještě když té mechanizace bylo méně. Klády navalovat na vozíky a dotlačit ke katru, zase naválet, rozřezané pak poodtáhnout a řezivo přerovnat. U rozmítačky zase namáhavé oškrabování lýka,.. Nejhorší bylo, že sníh s drtinami namrzaly na kolečka vozíků a ucpávaly kolejnice, tak to tahání vozíků byla dřina. První dny jsem toho měl plný brejle. Ale furt lepší, než těžba.
Ale víc praxe mám z lomu, podobné: Exkurze v kamenolomu
Paní učitelka přijde s žáky na exkurzi do kamenolomu. Ředitel kamenolomu ji odkáže na střelmistra, co se opírá támhle o lopatu, že tady dělá celej život a ví o tom úplně všecko. Střelmistr říká: \”Děcka, divéte se. Tady do té skály se najebó díry. Do tech děr se najebe dynamit …. a ten to rozjebne. Na takový vélký jebance. Do tech jebanců se jebe a jebe, až se rozjebó na takový menší jebance.Ty jebance se jebnó do lisu. A ten lis do toho jebe a jebe, až se to rozjebe na prach. Ten prach se jebne do cihelně. V té cihelni se z toho najebó cihle. Ty cihle se jebnó na stavbu. A ti zedníci se s těma cihlama jebó a jebó, až najebajó baráky. A v těch barákách se jebe a jebe a jebe, až se najebajó takový zjebanci, jako ste vy, keří nevijó, jak se jebe do kameňa. Zdroj: http://www.vti­palek.com/exkur­ze-v-kamenolomu/

EKSOT123

Dal jsem to diskuze, asi mě už jebe…

Kepler

alien: ano, mluvíš jako kniha. Jen seřezat a svázat!

aliendrone

Já se jen divím, žes vůbec DOKÁZAL napsat tato slova, přirozeně bych od tebe čekal, že napíšeš „spanking“ a „bondage“! ;) :D :D