FlAsh_7

Jak těžit?

Neznáte návod, jak ze země vytěžit/prostě nějak dostat nějaký kov/nerost?

Odpovědi
Edison

První řadě potřebuješ najít dostatečně mohutné ložisko rudy. Návod Ti nikdo nedá. Pak zbývá podle typu horniny zvolit vhodnou metodu získávání produktu. A to Ti taky nikdo neporadí. Vše je věcí utajovaných postupů. Existují sice nějaké obecně funkční, jsou ale krajně neefektivní, nebo nebezpečné, nebo jinak nevýhodné.

Drap

Návodů je celá řada. Liší se podle toho, co chceš těžit, kde, jaké je složení hornin v lokalitě těžby a podobně. Potom potřebuješ povolení od Báňského úřadu k těžbě.