misskas

jak těšíte se na Vánoce?

Nejlepší odpověď
Deli

Moc, od té doby, co je chystám pro své děti, tak se neskutečně těším na jejich rozzářené oči.

Další odpovědi
Drap

Stejně jako každý rok. Už aby bylo po vánocích

Miri272

Moc se těším,ale ještě nemám nakoupené všechny dárky,ale těším se až je rodiče otevřou :)

player242

Stejný názor jako Drap ;)

anonym

Vůbec

ven.cik

Hrozně, bude další důvod k chlastání…:D Ne že bych byl nějakej ožrala…Ale Vánoce se musí oslavit…:D

honza19hk

nestraš s vánocema,jsou daleko.

horalka42

Nechávají mě zcela klidnou, naštěstí mám děti dospělé,tak se tím už nemusím vzrušovat.