anonymmm

Jak teplý se má správně pít čaj?

Nejlepší odpověď
lola

Podle toho k jakému účelu. Pokud ho piješ jen tak,tak je to jedno. Pokud ho piješ během nemoci,tak vlažný,nikdy horký. Bakterie se totiž množí v teple a ten čaj by jim k tomu pomáhal! Když si do něj budeš přidávat med,nebo citron,měl by mít teplotu kolem 60stupňů,aby se účinné látky nespálily.

Další odpovědi
Kamionak09

Ja myslim tak 40–60°.

mosoj

Tak teplý, aby ti chutnal.

cochee

Já piju čaj tak teplý, abych si nespálil pysk. A protože jsem na teplotu hrozně citlivý, tak to určitě není více jak 40 Celsiových stupňů.