Kamilamazahr

Jak správně vyplním tento pracovní list (viz níže)?

Co jsou ty čísla?

Odpovědi
Alesh

Ta čísla (nikoli ty čísla) říkají sled, jak body pospojovat. Najdeš číslo 1 a přímou čarou bod u tohoto čísla spojíš s bodem u čísla 2. Pak bod u čísla 2 spojíš s bodem u čísla 3 atd. až dojdeš tímto způsobem k poslednímu (nejvyššímu) číslu, resp. bodu s tímto číslem, budeš mít hotovo, obrázek bude celý.

Edison

Začít lze v zásadě kdekoli. Pak spojit na jednu stranu čísla stoupající v řadě a na druhou klesající v řadě.

Moskau

Myslím, že se mají postupně spojovat ta čísílka, ale v tomto případě to bude těší když nemáš jedničku

s pozdravem Kamila :))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))
Ta čísla (nikoli ty čísla) říkají sled, jak body pospojovat. Najdeš číslo 1 a přímou čarou bod u tohoto čísla spojíš s bodem u čísla 2. Pak bod u čísla 2 spojíš s bodem u čísla 3 atd. až dojdeš tímto způsobem k poslednímu (nejvyššímu) číslu, resp. bodu s tímto číslem, budeš mít hotovo, obrázek bude celý.

Dochy

Moskau: Vykrádat cizí příspěvky? Kam jsme se to dopracovali??!! ☹

quentos

Moskau: než někomu budete opravovat češtinu, naučte se alespoň základy interpunkce.